Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 69x105x92 mm |
| Priemer | 69 mm |
| Šírka | 69 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hĺbka | 92 mm |
| Farba | Gun metal |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.4630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341335079 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 rokov |
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
| Priemer | 69 |
|---|---|
| Farba | Gun metal |
| Šírka | 69 |
| Výška | 105 |
| Hĺbka | 92 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 69x105x92 mm |
| Materiál | Sklo;Zliatina |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Tvar | Kruhové |
| 3D model | ÁNO |
| séria | pirenei |
| Váha | 0.463 |
kalkulačka