Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 69x105x92 mm |
| Priemer | 69 mm |
| Šírka | 69 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hĺbka | 92 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341301371 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.5 |
|---|---|
| Priemer zátky | 69 |
| Farba | Chróm |
| Šírka | 69 |
| Výška | 105 |
| Hĺbka | 92 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 69x105x92 mm |
| Materiál | Sklo;Zliatina |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | pirenei |
| Priemer | 69 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka