Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 165x26x66 mm |
| Šírka | 165 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 66 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3770 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341301470 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.377 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 165 |
| Výška | 26 |
| Hĺbka | 66 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 165x26x66 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | pirenei |
| 3D model | ANO |
kalkulačka