Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šírka | 10 mm |
| Výška | 9 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913917783 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie | 1 |
|---|---|
| Šírka | 10 |
| Výška | 9 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.45 |
kalkulačka