Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Ekonomická séria sprchových zásten bez funkčných kompromisov s chrómovými profilmi. Výplň je tvorená bezpečnostným matným sklom.
Charakteristika sprchových zásten PILOT:
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | PILOT |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Šírka vstupu | 690 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 780 mm |
| Inštalačná šírka do | 820 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 31.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913907081 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Ochranu proti pretečeniu vody u bezrámových zásten zaisťuje nízka prietoková lišta, ktorá dotvára čistý vzhľad zásteny. Bezrámové zásteny tak pôsobia sviežim elegantným dojmom.

| Šírka | 800 |
|---|---|
| Výška | 1900 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 5 |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra;Bezrámové prevedenie |
| Inštalačná šírka od | 795 |
| Inštalačná šírka do | 835 |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka vstupu | 690 |
| séria | pilot |
| Váha | 31 |
| doprava príplatok | 29 |
kalkulačka