Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Priemer | 52 mm |
| Šírka | 52 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hĺbka | 72 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Ostatné | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.2450 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913963032 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer zátky | 52 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Hĺbka | 72 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Pevné |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.245 |
| Ostatní | Pevné |
| Priemer | 52 |
| Ostatné | Pevné |
| 3D model | ANO |
| Šírka | 52 |
| Výška | 52 |
kalkulačka