Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 30 cm |
| Dĺžka | 300 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Hmotnosť / ks | 0.0700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024587003607 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.07 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 300 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 30 cm |
kalkulačka