Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 40 cm |
| Dĺžka | 400 mm |
| Priemer | 10 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Meď |
| Hmotnosť / ks | 0.1480 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913941900 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer zátky | 10 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 400 |
| Materiál | Meď |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.148 |
| Rozmer | 40 cm |
| Priemer | 10 |
kalkulačka