Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PERLA |
| Rozmer | 80x380x80 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Keramika, Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.6600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913865961 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 5 rokov |
| Váha | 1.66 |
|---|---|
| Priemer zátky | 80 |
| Farba | Zlato |
| Šírka | 80 |
| Výška | 380 |
| Hĺbka | 80 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 80x380x80 mm |
| Materiál | Keramika;Mosadz |
| Záruka | 5 rokov |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Retro |
| séria | perla |
| Priemer | 80 |
kalkulačka