Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PERLA |
| Rozmer | 173x55x130 mm |
| Šírka | 173 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Keramika, Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866005 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 rokov |
| Váha | 0.51 |
|---|---|
| Farba | Zlato |
| Šírka | 173 |
| Výška | 55 |
| Hĺbka | 130 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 173x55x130 mm |
| Materiál | Keramika;Mosadz |
| Záruka | 5 rokov |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Retro |
| séria | perla |
kalkulačka