Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PERLA |
| Rozmer | 95x55x82 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Dvojháčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913865916 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 rokov |
| Váha | 0.25 |
|---|---|
| Farba | Zlato |
| Šírka | 95 |
| Výška | 55 |
| Hĺbka | 82 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 95x55x82 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 5 rokov |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Retro |
| séria | perla |
kalkulačka