Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PERLA |
| Rozmer | 645x55x78 mm |
| Dĺžka | 645 mm |
| Šírka | 645 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 78 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.7900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866043 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 rokov |
| Váha | 0.79 |
|---|---|
| Farba | Zlato |
| Šírka | 645 |
| Výška | 55 |
| Hĺbka | 78 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 645x55x78 mm |
| Dĺžka | 645 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 5 rokov |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Retro |
| séria | perla |
kalkulačka