Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PAX |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 46 mm |
| Výška | 1102 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 925 mm |
| Ostatné | S výpusťou |
| Hmotnosť / ks | 12.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913891038 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 12.5 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 1102 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | S výpustí |
| Tvar | Kruhové |
| séria | pax |
| Šírka | 46 |
| Hĺbka | 180 |
| Výška výtoku | 925 |
| Ostatní | S výpustí |
| Ostatné | S výpusťou |
| 3D model | ANO |
kalkulačka