Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 600x60x70 mm |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 1.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913880742 |
| Taric | 76152000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.45 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 600 |
| Výška | 60 |
| Hĺbka | 70 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 600x60x70 mm |
| Dĺžka | 600 |
| Materiál | Hliník |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| 3D model | ANO |
kalkulačka