Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 140 m |
| Hmotnosť / balenie | 3.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8002904312069 |
| Taric | 48182010 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 3.2 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 140 m |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka