Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | PANDA |
| Rozmer | 92x116x64 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 116 mm |
| Hĺbka | 64 mm |
| Farba | Biela, Zelená |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2122 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956169682 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Farba | Biela;Zelená |
|---|---|
| Šírka | 92 |
| Výška | 116 |
| Hĺbka | 64 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 92x116x64 mm |
| Materiál | Polyresin |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | panda |
| Váha | 0.2122 |
kalkulačka