Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PACO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 38x80x61 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 610 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný, CleanWash bidetová sprška |
| Balenie obsahuje | Napúšťací a vypúšťací ventil, Kotviaca sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 43.5520 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913926228 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
Technológia CleanWash (integrovaná hygiena) zaisťuje pohodlné používanie vďaka bidetovej tryske integrovanej do WC misy. Integrovaný systém bidetových trysiek zvyšuje komfort hygieny pri používaní WC. Ovládacia batéria (umožňuje voľbu teploty vody) alebo ventil (len studená voda) sa podľa typu bidetovej spršky umiestňuje na stenu alebo je k dispozícii inštalovaný priamo na WC mise.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 380 |
| Výška | 800 |
| Hĺbka | 610 |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 38x80x61 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný;Bidetová spŕška;Rimless |
| Záruka | 2 roky |
| séria | paco |
| Váha | 43.552 |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Balenie obsahuje | Napúšťací a vypúšťací ventil |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4 l;Splachovanie 6 l |
| 3D model | ÁNO |
| doprava príplatok | 20 |
| Ostatné | Odpad spodný;Odpad zadný;CleanWash bidetová sprška |
kalkulačka