Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PACO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 36x53 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 24.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913861116 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 24 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 360 |
| Hĺbka | 520 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36x33x52,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Záruka | 2 roky |
| séria | paco |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| 3D model | ANO |
kalkulačka