Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 61,5x14,5x34,5 cm |
| Šírka | 615 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 345 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 7.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913118081 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 615 |
| Výška | 145 |
| Hĺbka | 345 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 61,5x14,5x34,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Váha | 7.9 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka