Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | OUTLINE |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 160x30x89 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 89 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341192382 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 160 |
| Výška | 30 |
| Hĺbka | 89 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 160x30x89 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| 3D model | ÁNO |
| séria | outline |
| Váha | 0.45 |
kalkulačka