Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer | 65 mm |
| Šírka | 65 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 99 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 0.3100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913860430 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.031 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Tvar | Retro |
| Priemer zátky | 65 |
| Šírka | 65 |
| Výška | 65 |
| Hĺbka | 99 |
| Ostatní | Otočné ramienko |
| Priemer | 65 |
| Ostatné | Otočné ramienko |
kalkulačka