Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | WHITE LINE |
| Rozmer | 230x375x230 mm |
| Dĺžka | 230 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: rohová, Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4870 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341043059 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.38 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 230 |
| Výška | 375 |
| Hĺbka | 230 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 230x375x230 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička: rohová;Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Ostatné tvary |
| séria | white line |
| Dĺžka | 230 |
kalkulačka