Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | OSAKA |
| Rozmer | 109x26 mm |
| Priemer | 109 mm |
| Šírka | 109 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 109 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1757 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913128929 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Priemer | 109 |
|---|---|
| Farba | Šedá |
| Šírka | 109 |
| Výška | 26 |
| Hĺbka | 109 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 109x26 mm |
| Materiál | Polyresin |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | osaka |
| Váha | 0.1757 |
kalkulačka