Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | OSRAM |
|---|---|
| Priemer | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Materiál | Plast |
| Typ osvetlenia | LED |
| Ovládanie svetla | Pohybový senzor |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 25.00 W |
| Farba LED | Teplá biela (2 800 - 3 000 K) |
| Svietivosť | 1800 lm |
| Životnosť (LED) | 25000 hodin |
| Hmotnosť / ks | 1.4200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4099854448140 |
| Taric | 94051990 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Teplá biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 2800 – 3000 K. Toto svetlo je pocitovo teplé, má žltkastý až oranžový nádych. Navodzuje príjemnú a uvoľnenú atmosféru, preto je vhodné do spální a jedální.

| Priemer | 400 |
|---|---|
| Šírka | 400 |
| Výška | 90 |
| Hĺbka | 400 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Plast |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 |
| Príkon | 25 |
| Farba LED | Teplá biela (2 800 - 3 000 K) |
| Svietivosť | 1800 |
| Typ osvetlenia | LED |
| Záruka | 2 roky |
| Životnosť (LED) | 25000 |
| Ovládanie svetla | Pohybový senzor |
| Váha | 1.42 |
kalkulačka