Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 715x660x490 mm |
| Šírka | 715 mm |
| Výška | 660 mm |
| Hĺbka | 490 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Nosnosť | 150.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 5.5130 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956951348 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 6.104 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 660 |
| Výška | 715 |
| Hĺbka | 490 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 660x715x490 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Nosnosť | 150 |
| Tvar | Ostatné tvary |
kalkulačka