Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 230x890x840 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 890 mm |
| Hĺbka | 840 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 2.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913125737 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 3 |
|---|---|
| Farba | Nerez |
| Šírka | 230 |
| Výška | 890 |
| Hĺbka | 840 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 230x890x840 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120 |
| Tvar | Ostatné tvary |
kalkulačka