Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 12x35 cm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 45 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Polyuretan |
| Hmotnosť / ks | 0.1800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913949883 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 5 rokov |
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Farba | Čierna |
| Šírka | 120 |
| Výška | 350 |
| Hĺbka | 45 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 12x35 cm |
| Materiál | Polyuretan |
| Záruka | 5 rokov |
| Váha | 0.18 |
kalkulačka