Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 70x205x58 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hĺbka | 58 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 250 ml |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 0.3800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913118913 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 70 |
| Výška | 205 |
| Hĺbka | 58 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 70x205x58 mm |
| Materiál | Plast |
| Objem dávkovača | 250 |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.38 |
kalkulačka