Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | OKE & HAKO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 30x15 cm |
| Priemer | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 8.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8388777319252 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 300 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 300 |
| Výška | 150 |
| Hĺbka | 300 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 30x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| 3D model | ÁNO |
| séria | oke & hako |
| Váha | 8 |
kalkulačka