Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 200x300x200 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Objem | 5.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnosť / ks | 0.3030 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913851353 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.327 |
|---|---|
| Priemer zátky | 195 |
| Farba | Biela |
| Šírka | 195 |
| Výška | 300 |
| Hĺbka | 195 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 195x300x195 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kôš 5 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Klasický kôš |
| Tvar | Kruhové |
| Objem | 5 |
| Priemer | 200 |
kalkulačka