Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 200x285x200 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 285 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Objem | 9.00 l |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kôš 7 - 25 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnosť / ks | 0.6750 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913126161 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.62 |
|---|---|
| Priemer zátky | 200 |
| Farba | Nerez mat |
| Šírka | 200 |
| Výška | 285 |
| Hĺbka | 200 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 200x285x200 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kôš 9 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Klasický kôš |
| Tvar | Kruhové |
| Objem | 9 |
| Priemer | 200 |
kalkulačka