Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 40x1,2x48 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Kompozit |
| Hmotnosť / ks | 3.7170 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913135613 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 400 |
| Výška | 12 |
| Hĺbka | 480 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x1,2x48 cm |
| Materiál | Kompozit |
| Záruka | 2 roky |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 3.717 |
kalkulačka