Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NYX |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 45x90 cm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 900 mm |
| Hĺbka | 32 mm |
| Farba rámu | Bez rámu |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s osvetlením |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 26.30 W |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 1316 lm |
| Životnosť (LED) | 30000 hodin |
| Výbava | Otočné, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 6.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913129322 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Šírka | 450 |
|---|---|
| Výška | 900 |
| Hĺbka | 32 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 45x90 cm |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 26.3 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 1316 |
| Výbava | Otočné;Ochrana proti korózii |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s osvetlením |
| Záruka | 2 roky |
| Životnosť (LED) | 30000 |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Farba rámu | Bez rámu |
| 3D model | ÁNO |
| séria | nyx |
| Váha | 6.7 |
kalkulačka