Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Hliníkový rám, polica MDF/lamino.
| Značka | GSI |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 56x37,5x48 cm |
| Šírka | 560 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník, MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Hmotnosť / ks | 8.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8052015161667 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 560 |
| Výška | 375 |
| Hĺbka | 480 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 56x37,5x48 cm |
| Materiál | Hliník |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | nubes |
| Váha | 8.5 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka