Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Dĺžka | 360 mm |
| Farba | Čierna |
| EAN | 8052015160103 |
| Taric | 73249000 |
| Hmotnosť / ks | 0.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36 cm |
| Dĺžka | 360 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | nubes |
| Váha | 0.75 |
kalkulačka