Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 50x25 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 167 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 8.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935831 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 500 |
| Výška | 167 |
| Hĺbka | 250 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x25 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Váha | 8.5 |
| Záruka | 2 roky |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka