Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NOTION |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 50x2,3 cm |
| Priemer | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 23 mm |
| Farba rámu | Biela mat |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 2.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913129926 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Priemer | 500 |
|---|---|
| Šírka | 500 |
| Výška | 500 |
| Hĺbka | 23 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x2,3 cm |
| Materiál | Hliník |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Tvar | Kruh |
| Farba rámu | Biela mat |
| 3D model | ÁNO |
| séria | notion |
| Váha | 2.1 |
kalkulačka