Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Rozmer | 160x70x3,5 cm |
| Dĺžka | 1600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hĺbka | 24 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Nosnosť | 300.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Hmotnosť / ks | 95.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913862724 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 3 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Váha | 95 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 700 |
| Výška | 35 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 90 |
| Rozmer | 160x70x3,5 cm |
| Dĺžka | 1600 |
| Materiál | Liaty mramor |
| Záruka | 3 roky |
| séria | g5 |
| Hĺbka | 24 |
| Nosnosť | 300 |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
kalkulačka