Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEAUTY |
| Rozmer | 49x12x38 cm |
| Šírka | 490 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Sklo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913942402 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 490 |
| Výška | 120 |
| Hĺbka | 380 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 49x12x38 cm |
| Materiál | Sklo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | beauty |
| Váha | 9 |
kalkulačka