Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 60x60x2,8 cm |
| Priemer | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 600 mm |
| Farba rámu | Bez rámu |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s osvetlením |
| Tvar | Kruh |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 24.00 W |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 1860 lm |
| Životnosť (LED) | 50000 hodin |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 4.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913915703 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Váha | 4 |
|---|---|
| Priemer zátky | 600 |
| Šírka | 600 |
| Výška | 600 |
| Hĺbka | 28 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x60x2,8 cm |
| Materiál | Plast |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 |
| Príkon | 24 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 1860 |
| Výbava | Osvetlenie |
| Typ osvetlenia | LED |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Záruka | 2 roky |
| Životnosť (LED) | 50000 |
| Tvar | Kruh |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Priemer | 600 |
| Farba rámu | Bez rámu |
kalkulačka