Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | NICEA |
| Rozmer | 95x265x95 mm |
| Priemer | 95 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 265 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878688 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.396 |
|---|---|
| Priemer zátky | 95 |
| Farba | Biela |
| Šírka | 95 |
| Výška | 265 |
| Hĺbka | 95 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 95x265x95 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | nicea |
| Priemer | 95 |
kalkulačka