Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | NEVIS |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 80x104x82 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 104 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Dvojháčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341305881 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 80 |
| Výška | 104 |
| Hĺbka | 82 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 80x104x82 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Retro |
| séria | nevis |
| Váha | 0.35 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka