Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | NEVIS |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 180x210x82 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 210 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak uterákov: kruh |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341305904 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 210 |
| Výška | 180 |
| Hĺbka | 82 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 210x180x82 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak uterákov: kruh |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Retro |
| séria | nevis |
| Váha | 0.38 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka