Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | NEVIS |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 648x60x82 mm |
| Dĺžka | 648 mm |
| Šírka | 648 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341305850 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 648 |
| Výška | 60 |
| Hĺbka | 82 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 648x60x82 mm |
| Dĺžka | 648 |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Retro |
| séria | nevis |
| Váha | 0.67 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka