Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 30-45 mm |
| Výbava | Neuzatvárateľná bez prepadu |
| Hmotnosť / ks | 0.3600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019952106762 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.36 |
|---|---|
| Hrúbka umývadla | 30-45 |
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Výbava | Neuzatvárateľná pre umývadlá bez prepadu |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka