Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 57,3x64x44,5 cm |
| Šírka | 573 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hĺbka | 445 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 19.5000 kg |
| EAN | 8590913961489 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 575 |
| Výška | 640 |
| Hĺbka | 447 |
| Rozmer | 57,5x64x44,7 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Súčasť balenia | Bez umývadla |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Váha | 20 |
| Balenie obsahuje | Bez umývadla |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka