Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | NERO |
| Rozmer | 85x100 mm |
| Priemer | 85 mm |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 5901487081375 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer zátky | 85 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 85 |
| Výška | 100 |
| Hĺbka | 85 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 85x100 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | nero |
| Váha | 0.3 |
| Priemer | 85 |
kalkulačka