Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | NERO |
| Rozmer | 257x28x115 mm |
| Šírka | 257 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 5901487081412 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 257 |
| Výška | 28 |
| Hĺbka | 115 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 257x28x115 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | nero |
| Váha | 0.9 |
kalkulačka