Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | ADEX |
|---|---|
| Séria | NERI |
| Rozmer | 2,5x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použitie | Obklad |
| Balenie obsahuje | 1.0000 ks |
| Hmotnosť / ks | 0.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
Lesklá glazura dlaždice.
Dlaždice možno použiť len na aplikáciu na steny (= ako obkladačka).
| Balenie | 1 |
|---|---|
| Použitie | Obklad |
| Rozmer | 2,5x15 cm |
| Povrch | Lesk |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| séria | neri |
| Váha | 0.05 |
| Balenie obsahuje | 1 |
kalkulačka