Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | AQUALINE KANÁLIKY |
| Rozmer | 86x14x9,2 cm |
| Dĺžka | 860 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 92 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Do priestoru - pre dlaždice |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 860 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 860 mm |
| Prietok | 48 l/min |
| Hmotnosť / ks | 3.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913835827 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 3.3 |
|---|---|
| Farba | Nerez |
| Šírka | 140 |
| Výška | 92 |
| Balenie | 1 |
| Inštalácia | Pre dlaždice - do priestoru |
| Priemer odpadu | 50 |
| Rozmer | 86x14x9,2 cm |
| Dĺžka | 860 |
| Materiál | Nerez |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 860 |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 860 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | aqualine kanáliky |
| Prietok | 48 |
kalkulačka